The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012)

Aventurë Dramë Fantazi

Kur Bela zgjohet pas transformimit të saj, e gjen veten si një nënë dhe si një vampir. Tashmë ajo nuk është më e brishtë dhe delikate siç ishte mësuar që ta shikonte Eduarti, por është shndërruar në dominuesen e lojës. Dhe ky shndërrim do t'i duhet asaj dhe Eduartit, për të mbrojtur vajzën e tyre nga Vollturët që mendojnë se Renesmeja është një kërcënim për llojin e tyre si vampirë. Pa dyshim që në ndihmë do jetë e gjithë familja e Eduartit dhe Njerëzit Ujqër që udhëhiqen nga shoku i ngushtë i Belës, Xhejkobi.


Aktoret kryesor: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Peter Facinelli

Regjisor: Bill Condon

Shkrues: Melissa Rosenberg (screenplay), Stephenie Meyer (novel)

115 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!