In a Valley of Violence (2016)

Western

Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.


Aktoret kryesor: Ethan Hawke, Taissa Farmiga, James Ransone

Regjisor: Ti West

Shkrues: Ti West

104 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org