Resident Evil: Extinction (2007)

Aksion Fantashkencë Horror

Pas katastrofës në qytetin "Raccoon" të mbijetuarit udhetojnë nga shkretetira e Nevadës duke shpresuar për të shkuar në Alaskë. Alise i bashkohet grupit dhe luftojnë sëbashku kundër "Umbrella Corp".


Aktoret kryesor: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Iain Glen

Regjisor: Russell Mulcahy

Shkrues: Paul W.S. Anderson

94 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org