Lucky Trouble (2011)

Komedi Romancë Sport

Një mësues shkolle nga një qytet i vogël i Rusisë, bie në dashuri me një vajzë të bukur nga Moska e cila është e fejuar dhe gati të martohet.


Aktoret kryesor: Konstantin Khabenskiy, Milla Jovovich, Ivan Urgant, Sergey Garmash

Regjisor: Levan Gabriadze

Shkrues: Roman Nepomnyashchiy

90 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org