The Limehouse Golem (2016)

Horror Triller

Qyteti i Londrës është frikësuar nga një vrasës serial i quajtur Golemi i Limehouse, duke lënë mesazhe të fshehta të shkruara me gjakun e viktimave të tij. Me rritjen e presionit publik, rajoni i Skocisë ia cakton çështjen inspektorit Kilder, një detektiv i kalitur me një të kaluar të trazuar dhe një dyshim të heshtur. I ballafaquar me një listë të gjatë të të dyshuarve, duke përfshirë yllin e sallës së muzikës Den Lino, Kilder duhet të marrë ndihmë nga një dëshmitar, në mënyrë që të ndalojë vrasjet dhe ta dërgojë vrasësin para drejtësisë.


Aktoret kryesor: Olivia Cooke, Bill Nighy, María Valverde, Eddie Marsan

Regjisor: Juan Carlos Medina

Shkrues: Peter Ackroyd (novel), Jane Goldman (screenplay)

109 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!