Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

Aksion Aventurë Fantazi

Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të identifikuar kërcënimin dhe të ruajnë jo vetëm Alfën, por të gjithë universin...


Aktoret kryesor: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna

Regjisor: Luc Besson

Shkrues: Pierre Christin (based on the comic book series

137 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!