Gangster Land (2017)

Dramë Krim

Historia e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe rritja e tyre në pushtet. Ngritja e Al Kapones përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek MkGurnit, një boksier i aftë, që joshet në mafien italiane pas vrasjes së njerkut së tij.


Aktoret kryesor: Sean Faris, Milo Gibson, Jason Patric, Jamie-Lynn Sigler

Regjisor: Timothy Woodward Jr.

Shkrues: Ian Patrick Williams

113 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!