Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Aksion Aventurë Komedi

Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.


Aktoret kryesor: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan

Regjisor: Jake Kasdan

Shkrues: Chris McKenna (screenplay by), Erik Sommers (screenplay by), Scott Rosenberg (screenplay by), Jeff Pinkner (screenplay by), Chri

119 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!