The Untamed (18+) (2016)

Dramë Fantashkencë Horror

Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por dhe i shkaterrimit.


Aktoret kryesor: Ruth Ramos, Simone Bucio, Jesús Meza, Eden Villavicencio

Regjisor: Amat Escalante

Shkrues: Amat Escalante, Gibrán Portela

98 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!