Daddy's Home 2 (2017)

Komedi

Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm.


Aktoret kryesor: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow

Regjisor: Sean Anders

Shkrues: Sean Anders, John Morris, Brian Burns (characters)

100 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!