Johnny English (2003)

Aksion Aventurë Komedi

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.


Aktoret kryesor: Rowan Atkinson, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, Greg Wise

Regjisor: Peter Howitt

Shkrues: Neal Purvis, Robert Wade, William Davies

87 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!