Blood Out (2011)

Aksion Krim Triller

Kur detektivet e qytetit te madh refuzojnë të investigojnë me te tej vrasjen qe kishte lidhje me bandat te vëllait te tij, Sherifi i qytetit të vogël Majkell Spenser heq dore nga dinstiktivi dhe shkon ne fshehtësi për të gjetur vrasësin dhe të hakmerret për vdekjen e vëllait.


Aktoret kryesor: Luke Goss, Val Kilmer, 50 Cent, Vinnie Jones

Regjisor: Jason Hewitt

Shkrues: Jason Hewitt, John A. O'Connell

90 min
Cilësia: HD
Shiko trailer
Loading...
2009 - 2017, Filma24.org, Privacy Policy, DMCA
Disclaimer: This site does not store any files on its server! All contents are provided by non-affiliated third parties!